Βούλα, Δικηγορικά

€ 2.950.000

Urban Wings
Βουτυρά, 44, Βούλα Ελλάδα, 16673

Πολυτελής Κατοικία σε Εξαιρετικό Οικόπεδο 600 τ.μ. στη Βούλα

Σε ήσυχη και καταπράσινη περιοχή της Βούλας, διατίθεται μοναδικό ακίνητο υψηλών προδιαγραφών, συνολικής επιφάνειας σε οικόπεδο 600 τ.μ. με πρόσοψη 20 μ., αποτελούμενο από δύο ανεξάρτητες κατοικίες με εξαιρετική αρχιτεκτονική και προσεγμένες λεπτομέρειες.

Α’ Κατοικία – Ισόγεια Μονοκατοικία 160 τ.μ.
Αναπτύσσεται σε ένα επίπεδο και περιλαμβάνει:

Ευρύχωρο σαλόνι και τραπεζαρία
Ξεχωριστή, λειτουργική κουζίνα
3 υπνοδωμάτια, εκ των οποίων τα 2 master (en suite) με walk-in closet
1 επιπλέον μπάνιο/WC με ντουζιέρα

Στο υπόγειο βρίσκονται:

Ανεξάρτητος ξενώνας με κουζινάκι και μπάνιο
2 αποθήκες (14,96 τ.μ. & 4,80 τ.μ.)
Πλυσταριό 24,58 τ.μ. με εντοιχισμένες ντουλάπες
2 θέσεις στάθμευσης

Β’ Κατοικία – Μεζονέτα 1ου & 2ου Ορόφου
Μοντέρνα μεζονέτα με άνετους χώρους που περιλαμβάνει:

Φωτεινό σαλόνι και τραπεζαρία
Ξεχωριστή κουζίνα με βοηθητικό δωμάτιο
Μπάνια υψηλής αισθητικής με jacuzzi και μπανιέρα jacuzzi
1 επιπλέον WC με ντουζιέρα

Στο υπόγειο:

2 αποθήκες (18,11 τ.μ. & 7,05 τ.μ.)
2 θέσεις στάθμευσης

Επιπλέον Χαρακτηριστικά:

Υψηλή ποιότητα κατασκευής
Λεπτομέρειες πολυτελείας σε όλους τους χώρους
Ιδανικό για ιδιοκατοίκηση ή επένδυση (δύο ανεξάρτητες κατοικίες)
Ήσυχη γειτονιά με άφθονο πράσινο

ID
510
Εμβαδόν
360 τ.μ.
Τιμή ανά τ.μ.
€ 8.194
Περιοχή
Δικηγορικά (Βούλα)
Διεύθυνση
Βουτυρά, 44, Βούλα Ελλάδα, 16673
Ζώνη
Οικιστική ζώνη
Δωμάτια
7
Όροφος
Ισόγειο
Θέση Στάθμευσης
Ναι
Σύστημα Θέρμανσης
Αυτόνομη θέρμανση (Αντλία Θέρμανσης) - Ενδοδαπέδια θέρμανση
Ενεργειακή κλάση
Α
Επίπεδα
4
Κουζίνες
2
Σαλόνια
2
Μπάνια
5
WC
1
Κατάσταση
Βαμμένο
Χρήση
Επενδυτικό
Επιπλέον
Πολυτελές

Χαρακτηριστικά

  • Απόσταση απο τη θάλασσα (μ.): 1300
  • Αποθήκη
  • Βεράντα
  • Διαμπερές
  • Δορυφορική κεραία
  • Εμβαδόν Οικοπέδου: 600 τ.μ.
  • Εσωτερική σκάλα
  • Ηλιακός θερμοσίφωνας
  • Ιδιωτικός Κήπος
  • Κλιματισμός
  • Μηνιαία κοινόχρηστα: 200 €